Czas na magnetyzujący
uśmiech
STOMATOLOGIA_ESTETYCZNA

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

jest to dziedzina stomatologii zajmująca się poprawą wyglądu estetycznego zębów i twarzy. Mówi się, że uśmiech jest naszą wizytówką,  a  w dzisiejszych czasach pierwsze wrażenie jest niezmiernie istotne. Piękny, biały i harmonijny uśmiech to marzenie wielu z nas. Rozjaśnia twarz, łagodzi rysy i jest czymś magnetyzującym. Uśmiechnięta osoba wydaje nam się bardziej atrakcyjna, towarzyska i  pewna siebie. Szczery i zniewalający uśmiech niejednokrotnie bywa przepustką do osiągnięcia sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.
Stomatologia estetyczna pozwala na spełnienie tych marzeń. Przychodzi z pomocą każdemu, kto chce poprawić stan swoich zębów , aby finalnie móc cieszyć się olśniewającym, zdrowym i pięknym uśmiechem.
Stomatologię estetyczną stanowi szeroka gama usług stomatologicznych.

  • WYBIELANIE  – to bezinwazyjna , szybka i skuteczna metoda, aby Twój uśmiech stał się jaśniejszy o kilka odcieni...  (czytaj więcej)
  • LICÓWKI      – zastosowanie porcelanowych lub kompozytowych licówek pozwala minimalnie inwazyjnie  ukryć wszystkie defekty, zmienić kształt, kolor, zamknąć nieestetyczne szpary... (czytaj więcej)
  • ORTODONCJA – to dziedzina, która poza poprawą funkcji narządu żucia przywraca również harmonijny i prosty uśmiech (czytaj więcej)
  • CYFROWE PROJEKTOWANIE UŚMIECHU DSD – dzięki innowacyjnej technologii możemy zaprojektować nowy , wymarzony uśmiech w pełni zintegrowany z twarzą i mimiką... (czytaj więcej)
  • KOSMETYCZNE WYPEŁNIENIA ESTHETIC – dzięki zastosowaniu materiałów o najwyższych walorach estetycznych jesteśmy w stanie wykonać je tak, że są kompletnie niewidoczne...(czytaj więcej)
  • PROFESJONALNE USŁUGI HIGIENIZACYJNE – regularnie przeprowadzane pozwalają zapewnić nie tylko zdrowe zęby i dziąsła na długie lata, ale także odzyskać promienny uśmiech...  (czytaj więcej)